Пространи 3 соби по реконструкција, комплекс Сончев ден 6, врвна цена, Танково

Sunny Beach, Бугарија – ID 13027
47,500 Евра
Површина 72 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/4
Море 4 000 m
услуга 580 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба простран 3-собен стан со вкупна површина од 72м2, лоциран на втор кат од четири ката во комплексот Сончев ден 6, во близина на Сончев Брег, Бугарија. Распоред: дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет. Станот е по реконструкција, ќе помогнеме за доизградба и опремување по непобедливи цени! Растојанието од плажата е 4 км. Станот се наоѓа на мирна локација на работ на Сончев Брег, со лесен пристап до плажа - 4 км од античкиот градски музеј Несебар, 25 км од градот Бургас, 10 минути пешачење од самопослуга и 10 минути возење од аква парк и модерен трговски центар.

Сончев ден 6 се состои од 1.400 апартмани лоцирани во затворен комплекс со ограничен пристап на возила. Има голем број на капацитети и обезбедува се што ви треба за апсолутно неверојатен одмор. Комплексот нуди минибус до одморалиштето Сончев брег.; За погодност на сопствениците и нивните гости, од комплексот сообраќаше автобус до Сончевиот брег. Sunny Day 6 е огромен комплекс со 46 станбени згради, лоциран на 4 km од морето, во тивка и мирна област на Сончев Брег. Комплексот располага со 6 базени, детско игралиште, теретана, СПА, продавница, ресторан, бар, кафуле, 24-часовно обезбедување и видео надзор, консиерж, зелени површини и голем паркинг, комплексот е опремен со разновидна кошарка, фудбал, тениски терени и терен за мини голф. Комплексот има целогодишно физичко и електронско обезбедување. Надоместокот за одржување е 580 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Селото Танково се наоѓа во југоисточна Бугарија, дел од општината Несебар, во регионот Бургас, 4 километри северозападно од одморалиштето Сончев Брег, 8 километри северозападно од историскиот град Несебар и 28 километри од Бургас. .

Климата е блага континентална, под големо влијание на Црното Море, како и воздушните струи од Средоземното Море. Релјефот е претежно рамен, а висината варира помеѓу 0 и 49 m Зимата е блага и суво, а летото е топло, но планинскиот воздух и морскиот ветер ги освежуваат сувите и топли денови и ги прават ноќите пријатни и свежи.

Инфраструктурата на селото е добра и одржувана, со удобни транспортни врски до населените места во околината. Има целодневна градинка, училиште, центар на заедницата, фудбалски тим наречен Устрем. Танково се снабдува со вода и се електрифицира.

Селото е богато со природни ресурси, што го прави многу атрактивно место за одмор и инвестирање на бугарските и странските граѓани - зелени рамнини, сино-зелени вештачки езера, мали ридови, воодушевувачки панорамски поглед на заливот Сончев брег.

Добро е развиено производството на лозови насади и зеленчук. Сточарството е типично за локалните фармери.

Овде во декември има прослава на лозовата ракија.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
72 m2
Корисна површина
63.36 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
3 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
3 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
1 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

3 соби во одлична состојба на 100м од ски лифт Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
88 m2
3+кк
1/6
100 m
83,638 Евра 88,300 Евра
Šipka vpravo
2 соби на одлична локација на 100м од ски-лифт Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
61 m2
2+кк
1/6
100 m
58,273 Евра 64,300 Евра
Šipka vpravo
2 соби, одлична локација на само 100м од ски-лифт, Банско
атрактивна локација атрактивна цена попуст
65 m2
2+кк
1/6
100 m
62,244 Евра 68,000 Евра
Šipka vpravo
130 m2
4+кк
18 000 m
305,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00