Пространи 3 соби во близина на удобности и море, Orcheta

Orcheta, Шпанија – ID 7518
87,000 Евра
Површина 85 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/3
Море 6 900 m
Состојба Готово

Ви ја нудиме оваа одлична можност. Пространиот стан се наоѓа во центарот на Орчета, во семејна средина опкружена со зеленило, каде што можете да уживате во мирен живот. Овој стан од 85 м2 има отворен и простран балкон, има многу отворен распоред со голема дневна соба, вградена американска кујна, 2 спални соби и 2 купатила, вклучена е и гаража. Овој имот има непречен поглед, стан со клима, блиндирана врата, вградени гардероби, се продава со целиот мебел. Можете да уживате во средина каде што имате се што ви треба за секојдневна употреба, како што се супермаркети, пекара, аптека Орчета, разни ресторани како Плаза или Пако, детски катчиња, лекарска ординација, фризери, училишта и дневни центри. Благодарение на неговата фантастична локација, можете да уживате во патеките за пешачење, резервоарот Орчета, покрај тоа, на само 5 минути од Вила Јојоса, каде има секакви услуги како супермаркети Mercadona, Consum и Mas y Mas, облека и деца, кина, Клиника Вила Јојоса, болница Марина Баихаа. Покрај тоа, областа има фантастична комуникација со јавни автобуси, такси и блиску до автопатот АП-7. Не ја пропуштајте оваа можност. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации!

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Површина
85 m2
Корисна површина
83 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
5 km
Доктор
1 km
Кафетерија
280 m
Ресторант
40 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00