Пространи 3 соби во комплексот Royal Cove, Каварна, Бугарија

Kavarna, Бугарија – ID 9926
91,500 Евра
Површина 102 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/6
Море 70 m
услуга 9 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме простран стан со 3 спални соби лоциран на третиот кат од шест ката во комплексот Royal Cove во Каварна, Бугарија. Вкупната површина е 102,97м2.

Распоред: ходник, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет и балкон со поглед на море. Станот се продава наместен, подготвен за вселување. Можност за купување паркинг место.

Royal Cove е станбен комплекс на брендот Royal Hotels, кој се наоѓа на 70 m од плажата на брегот на Црното Море во градот Каварна. Во близина има рибарски села, терени за голф, природни резервати и некои од најубавите погледи на крајбрежјето, што ја прави летната рекреација разновидна и исполнета.

Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

надворешен базен со детски дел, простор за релаксација, фитнес центар, сауна, чуван паркинг, 24/7 обезбедување и видео надзор.

Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Градот Каварна е пристанишен град во Бугарија и се наоѓа на карпестиот брег во северниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море. Населението е околу 12.000. Каварна е позната како „рок престолнина на Бугарија“ бидејќи секое лето на една сцена собира светски познати рок бендови. Во историскиот музеј Каварна се сместени наоди од 5-6 век од нашата ера. Изложени се наоди од тракиските племиња населени во регионот, од животот на Словените и Бугарите. Има комплетни удобности, продавници, ресторани, училишта, градинки, кафулиња, болници. Градот може да се пофали со добро одржувана градска плажа. Во близина се вистинските бисери на северниот брег, како што се Кејп Калиакра, Тјуленово, Балчик, Русалка, Шабла, Болата, Топола и многу други. Многу странци живеат во Каварна и неговата околина, вклучувајќи и неколку Чеси. Во околината на Каварна има и карпи, од кои има навистина неверојатен поглед на Црното Море. Во близина има и голем број на лековити топли извори. Тука ќе најдете и спа центар со лековита кал, кој има докажано влијание на мускулно-скелетниот систем.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
102 m2
Корисна површина
90.62 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
60 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00