Се издава убав стан со фронтален поглед на море

Sveti Vlas, Бугарија – ID P32
од 65 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
bath када
tv телевизор
lift лифт
bar бар
restaurant ресторант

Се издава под следните услови:

минималниот период на изнајмување мора да биде 7 дена.

Сместен во Свети Влас, на само 50 метри од плажата Свети Влас, комплексот Magic Dreams нуди сместување на плажа со ресторан, сезонски надворешен базен, бар и бесплатна WiFi. Овој стан има заеднички салон, градина и приватна плажа.

Станот има балкон со поглед на море, 2 спални соби, дневна и добро опремена кујна.

Персоналот кој зборува англиски на 24-часовната пред бирото може да ви помогне да го планирате вашиот престој, јадење и забава на лице место.

Во комплексот се достапни изнајмување велосипеди и изнајмување автомобили.

Марина Диневи е на 2,7 км од сместувањето. Најблискиот аеродром е Бургас.

Според непристрасните критики на гостите, оваа област е една од најпопуларните области на Свети Влас.

Најпопуларната опрема

базени

Бесплатен паркинг

Бесплатен Wi-Fi

Плажа

Семејни соби

Бар

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 65 Евра За ден
Февруари 65 Евра За ден
Март 65 Евра За ден
Април 65 Евра За ден
Мај 65 Евра За ден
Јуни 65 Евра За ден
Јули 65 Евра За ден
Август 65 Евра За ден
Септември 65 Евра За ден
Октомври 65 Евра За ден
Ноември 65 Евра За ден
Декември 65 Евра За ден
Продавница
90 m
Доктор
820 m
Кафетерија
460 m
Ресторант
120 m
Бар
330 m
Училиште/градинка
880 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00