Се продава пријатен 2-собен подрумски стан во Калитеа, Грција

Kallithea, Грција – ID 9249
100,000 Евра
Површина 45 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/2
Море 400 m
Состојба Готово

Идеален стан со станбена површина од 45 м2 изграден во 2000 година, кој може да се пофали со една спална соба, комплетно опремена бања, кујна и дневна со отворен план со пристап до тераса. Се наоѓа на само 400 метри од песочната плажа и е на кратка прошетка до сите продавници и удобности. Станот се продава со многу додатоци како мебел, струја, заедничка градина, клима и многу повеќе.

Промотивна цена до крајот на октомври. Новата цена од 1.11 ќе изнесува 100.000 евра.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Калитеа е одморалиште кое привлекува луѓе од областа Чора во лето, опкружено со борови планини, плажи и крајбрежни паркови. Свежата морска храна се служи во ресторани и барови. . Во близина се наоѓаат антички урнатини, како што се остатоците од храмот посветен на египетскиот бог Амон Зевс и цркви со цветни мозаици од 19 век. Сандали, мед и други традиционални производи од околината се достапни во специјализирани продавници.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Површина
45 m2
Корисна површина
45 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Продавница
0 m
Доктор
80 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
0 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00