Сончев стан во близина на Сончев брег

Tankovo, Бугарија – ID P244
од 28 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет,1× дополнителен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
bar бар

Нудиме сончев стан за изнајмување во мирна околина на Сончев Брег. Комплексот нуди базени, тениско игралиште, игралиште, барови и мини маркет. Има и услуги (шатл-автобус и такси) од и до комплексот до плажата. Содржините на сместувањето се: машина за перење, шпорет, балкон, фрижидер и сите прибори во кујната.

Има еден кревет за 2 лица и кауч за уште 2 лица на располагање.

Нудиме за изнајмување сончев стан во мирен комплекс во близина на Сончев брег. Во комплексот се достапни базени, тениско игралиште, детско игралиште, барови и мини маркет. До плажата може да се стигне пеш, или има шатлови и такси.

Во станот ќе најдете комплетно опремена кујна, машина за перење, шпорет, фрижидер и можете да се одморите на балконот. Се нуди сместување за 2+2 лица (кревет и софа кревет).

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 28 Евра За ден
Февруари 28 Евра За ден
Март 28 Евра За ден
Април 28 Евра За ден
Мај 28 Евра За ден
Јуни 39 Евра За ден
Јули 50 Евра За ден
Август 50 Евра За ден
Септември 39 Евра За ден
Октомври 28 Евра За ден
Ноември 28 Евра За ден
Декември 28 Евра За ден
Продавница
4 km
Доктор
5 km
Кафетерија
50 m
Ресторант
4 km
Бар
40 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00