совршен стан веднаш на плажа, уникатен поглед на море, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6141
430,000 Евра
Површина 103 m2
Достапно 4+кк
Спрат 5/5
Море 37 m
Состојба Готово

Карактеристичниот објект се наоѓа на единствена локација, во подножјето на морето со прекрасен поглед на морето. Станот нуди пространа, удобна и светла дневна-трпезарија со пристап до стаклена тераса без профили со неверојатен поглед на Средоземното Море и плажите Бенидорм Леванте и Пониенте. Главната спална соба е топла и удобна со вградени гардероби и звучна изолација под подот. Има сопствено купатило и два прозорци со поглед на морето и островот Бенидорм. И втората спална соба има поглед на море и вградена гардероба. Кујната е опремена и опремена. Бањите се опремени со тоалети од врвна марка. Станот вклучува гаража и голема магацин. Резиденцијата ги има најдобрите заеднички области: надворешен бесконечен базен со поглед на море, внатрешен загреан базен, социјален клуб, теретана, сауна со соблекувални, има и брзи панорамски лифтови, простор за консиерж. Исто така, има директен пристап до морето, каде што можете да се спуштите со лифт и каде што можете да пливате без песок со апсолутно кристално чиста вода. Доколку сакате повеќе информации, не двоумете се да не контактирате.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
103 m2
Корисна површина
90 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
80 m
Доктор
440 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
80 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
350 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00