Совршена 2+1, 200м од море, врвна цена, Бенидорм

Villajoyosa, Шпанија – ID 7525
157,000 Евра
Површина 78 m2
Достапно 2+1
Спрат 3/3
Море 200 m
Состојба Готово

Ви нудиме простран стан во LA Cala De La Vila Joiosa. Распоред: посебна кујна и опремена пространа дневна со трпезарија, спална соба со вградени гардероби, голема бања, балкон. Имотот е подготвен за вселување, вклучително и вградена централна климатизација. Зградата нуди игралишта, зелени површини и исто така прекрасен базен за возрасни и деца. Се наоѓа во мирен дел од брегот на Вилајојоса, на 200 метри од плажата Ла Кала де Финестрат, со сите видови потребни услуги во близина, како што се: ресторани, продавници итн. Многу блиску до супермаркетите како Consum, Supercor Expres, Baltica и блиску до сите комерцијални областа на La Marina, Leroy Merlin, Aldi, Lidl, Decathlon, MediaMarkt.. Станот е опкружен со пешачки патеки кои се оддалечени помалку од 5 минути и откриваат фауна, флора и различни природните средини што постојат. Има добри врски со околните градови преку N-332 и AP-7.

Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
2+1
Површина
78 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
17 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
350 m
Доктор
330 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
230 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00