Совршена 4+1 триплекс вила во Каргичак Аланија

Kargicak Alanya, Турција – ID 10043
845,000 Евра
Површина 169 m2
Достапно 4+1
Море 2 700 m
Состојба Готово

Бегајте во вашиот сопствен приватен урбан рај во Аланија и живејте како кралски во нашиот елитен кралски комплекс! Мирен начин на живот и смирувачка природа ве очекуваат во нашите прекрасни вили со поглед на море во Аланија.

Комплексен град од прва класа во недопрената еколошка средина на Каргичак Аланија може да се пофали со голема изградена површина, зелена зона и обемна инфраструктура за рекреација.

Нашите кралски вили во Каргичак Аланија се стратешки лоцирани на ридот, поставени на тераси за да го максимизираат погледот од секој агол. Со нашите бесконечни вили во Аланија, можете да уживате во луксузен живот и панорамски поглед на морето, шумите, планините и целиот град.

Извонредните одвоени триплекс вили со базен со четири спални соби во Аланија нудат високо ниво на изолација, дарежливи внатрешни простори за живеење и градинарски површини.

Фотографиите од внатрешноста се само илустративни! Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Опрема:

Аква лизгалки, резервен генератор, скара, кошаркарско игралиште, шатл на плажа, кафуле, бар, паркинг, услуги за чувари, детско игралиште, детска игротека, детски базен, кино, лифт, соба за забава, фитнес центар, внатрешен базен во градина, масажи, надворешно џазузи, надворешен базен, бар покрај базен, рецепција, соба за релаксација, ресторан - бар, сауна, 24/7 обезбедување, систем за безбедносна камера, турска парна бања, игралиште за одбојка.

Својства на имотот:

Клима, балкон/тераса, вградена кујна, керамички под, двојно застаклување во прозорците, купатило, бања, домофон, внатрешна панел врата, кујна во отворен стил, сопствена градина, сопствен базен, санитарна опрема, челична влезна врата, подно греење, ПВЦ прозори.

Граѓански удобности во близина:

Автобуска постојка, кафуле, Fresh Market, градинка, медицинска амбуланта, супермаркет Мигрос, ресторан, училиште, продавница, спортски објекти

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
3
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
169 m2
Плац
57 m2
Корисна површина
169 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
57 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
1 km
Кафетерија
970 m
Ресторант
650 m
Бар
850 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00