Стан бунгалов со тераса, Пилар де Ла Хорадада, Шпанија

Pilar de La Horadada, Шпанија – ID 7298
252,900 Евра
Површина 96 m2
Достапно 4+кк
Море 3 000 m
Состојба Готово

Ви нудиме нова градба на апартмани бунгалови во Пилар Де Ла Хорадада. Нов развој на 28 бунгалови со 2 спални соби, 2 бањи на приземје со сопствена градина и 2 и 3 спални соби и 2 и 3 бањи на последниот кат со сопствен солариум. Со заеднички базен. Секој имот има паркинг простор. Релаксирачка комбинација на природни материјали и обемна декорација. Со практичноста на сите услуги, на само 300 метри од центарот на Пилар де ла Хорадада и помалку од 3 километри од плажата, во срцето на Коста Бланка. Пилар де ла Хорадада е типично шпанско село во најјужниот дел на Коста Бланка. Главната улица има супермаркети, многу продавници, ресторани и барови и некои прекрасни плоштади. Прекрасните плажи Торе де ла Хорадада и Мил Палмерас со шеталиште со ситен песок се оддалечени само 5 минути. Аеродромите Корвера (Мурсија) и Аликанте се оддалечени 40 и 55 минути, соодветно.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
96 m2
Плац
96 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
36 m2
Базен
Да
Градежна површина
96 m2
Паркинг
Да
Продавница
470 m
Доктор
160 m
Кафетерија
580 m
Ресторант
190 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
270 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00