Стан на приземје со базен и голема тераса, La Duquesa, Шпанија

La Duquesa, Шпанија – ID 9780
170,000 Евра
Површина 76 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 1 200 m
Состојба Готово

Ви претставуваме прекрасен стан со 2 спални соби и 2 бањи на приземје со голема приватна тераса свртена кон југ.

Оваа резиденција се состои од пространа дневна соба со трпезарија, која создава пријатна и отворена атмосфера. Полуотворената кујна може да се пофали со целосна опрема и практичен бар за појадок украсен со табуретки.

Главниот апартман заслепува со сопствена бања со релаксирачка када и пространи вградени гардероби. Втората спална соба нуди многу простор и е опремена и со вградени гардероби. Соседната семејна бања обезбедува удобност.

Излезете на извонредно пространата тераса, чиј дел е покриен и идеален за вечера под отворено небо, додека непокриениот дел ве кани да се опуштите на сонце или да имате прекрасна скара.

Уживајте во животот на највисоко ниво благодарение на карактеристиките како што се претходно инсталиран систем за климатизација, подно греење, видео безбедност и елегантни плочки низ куќата.

Оваа понуда вклучува и паркинг простор, кој ќе додаде дополнителна вредност на вашата инвестиција. Имотот е смислено претставен целосно опремен, подготвен за вселување и уживање.

Станбениот комплекс со ограда обезбедува безбедна средина, што го прави идеален за семејства. Уживајте во бујните градини, освежителен базен и посветен детски базен - сето тоа го подобрува квалитетот на животот.

Контактирајте не и организирајте турнеја сега и влезете во светот на удобноста, стилот и мирот!

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
76 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
75 m2
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
330 m
Доктор
780 m
Кафетерија
300 m
Ресторант
290 m
Бар
250 m
Училиште/градинка
340 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00