Стан со прекрасен поглед, две купатила, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6144
235,500 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 8/8
Море 555 m
Состојба Готово

Ви нудиме стан во стилот на Кордобес во областа Ринкон Лано со две спални соби, голема дневна соба, кујна и две бањи, заеднички паркинг, поглед на море и градот, блиску до сите услуги: супермаркети, аптека, брза помош, автобуски постојки, барови и ресторани, училиште, клиника Леванте, библиотека, еден чекор до плажата Леванте.

Спрат
8
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
85 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
100 m
Доктор
90 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
130 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00