Стан во Бугарија за четири лица

Sunny Beach, Бугарија – ID P35
од 33 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
2 lůžka
1× брачен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
lift лифт
bar бар
restaurant ресторант

Се издава под следните услови:

минималниот период на изнајмување мора да биде 7 дена.

Yassen Holiday Village се наоѓа на 100 метри од брегот и на 5 минути пешачење од центарот на Сончев Брег. Тој нуди базен и заштитен паркинг во близина. Автобусот застанува на само 150 метри од сместувањето. Сите апартмани се климатизирани и имаат кујна и балкон. Wi-Fi е достапен за дополнителен надомест.

На лице место има супермаркет и ресторан кој служи вкусна бугарска и интернационална кујна. Други ресторани и барови може да се најдат во непосредна близина.

Децата ќе уживаат во плиткиот базен и игралиштето. На рецепција може да се резервираат разни екскурзии. А шатл-служба до и од аеродромот Бургас, 35 километри од имотот, е достапна на барање.

Античкиот град Несебар е 7 километри. Марина Свети Влас е 6-минути возење далеку, со многу барови на плажа.

Ова е еден од нашите омилени делови на Sunshine Coast, според непристрасни прегледи на гостите.

На гостите кои престојуваа овде како пар навистина им се допадна локацијата - и дадоа оцена 9,3

Yassen Holiday Village е домаќин на гости на Booking.com од 21 јуни 2010 година.

Најпопуларната опрема

1 базен

Семејни соби

Трансфер на аеродром ПО НАРАЧКА

Ресторан

Соби за непушачи

Бар

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 33 Евра За ден
Февруари 33 Евра За ден
Март 33 Евра За ден
Април 33 Евра За ден
Мај 39 Евра За ден
Јуни 44 Евра За ден
Јули 50 Евра За ден
Август 55 Евра За ден
Септември 50 Евра За ден
Октомври 33 Евра За ден
Ноември 33 Евра За ден
Декември 33 Евра За ден
Продавница
130 m
Доктор
70 m
Кафетерија
140 m
Ресторант
90 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00