Стилски опремени 3 соби во елитниот комплекс Izida Palace II, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9355
127,000 Евра
Површина 84 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/6
Море 600 m
услуга 17 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме луксузен стан со 3 соби во најновиот ексклузивен комплекс Izida Palace, на Сончевиот брег. Станот се наоѓа на втор кат од шест ката. Вкупна површина 84,04 м2 и станбена површина 69,70 м2. Се состои од дневна соба со кујна, две спални соби, бања со тоалет и балкон. Двете соби имаат пристап до пространа тераса со поглед на базен. Се продава наместен со сосема нов стилски мебел и бела техника. Квалитетна недвижност по многу поволна цена. Препорачуваме!

Елитниот комплекс Izida Palace, во кој се наоѓа станот, се наоѓа веднаш до воден парк и на 10 минути пешачење од плажа. Комплексот на своите клиенти им ги нуди следните погодности: 2 надворешни базени, детско игралиште, скара со 2 скари и софи, внатрешен загреан базен, луксузен СПА со финска сауна со хималајска сол, инфрацрвена сауна, парна бања, шок лопатка, релаксација под ѕвезденото небо , масажи и третмани за убавина, пространа влезна сала во италијански стил, прекрасна градина, тениско игралиште и фудбалско игралиште / сместено во паркот покрај комплексот /. Достапноста на целогодишна услуга, обезбедување, СПА центар и затворен базен го прави комплексот привлечен за користење преку целата година.

Надоместокот за одржување е 17 €/м2 годишно

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
84 m2
Корисна површина
69.7 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
120 m
Доктор
740 m
Кафетерија
210 m
Ресторант
160 m
Бар
180 m
Училиште/градинка
750 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00