Студио, Стан во урбанизација со поглед на базен и море, Естепона, Шпанија

Estepona, Шпанија – ID 10049
120,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/2
Море 500 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме беспрекорен, неодамна обоен дуплекс стан со една спална соба на приземје и пријатна атмосфера. Сместено на рид над градот Естепона, тој нуди спокојство на кратко 6 минути возење од плажата и супермаркетот и помалку од 12 минути од центарот на градот Естепона. Уживајте во отворениот поглед од терасата!

Распоредот нуди отворена дневна соба со директен пристап до терасата, што создава пријатен простор. Главната спална соба со сопствена сопствена се наоѓа на пониско ниво и обезбедува приватно одморалиште.

Жителите имаат пристап до заеднички паркинг, заеднички базен за пријатно капење и добро опремена теретана за фитнес ентузијасти. Тенискиот клуб Естепона е лесно одење (5 минути). Не пропуштајте ја вашата можност да го поседувате ова прекрасно одморалиште!

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
50 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
180 m
Доктор
310 m
Кафетерија
140 m
Ресторант
70 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00