Убава куќа со 3 соби со застаклена веранда и базен, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 5463
Површина 350 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме на продажба прекрасна вила во стилот на Фортуна Делукс со конзерваториум на предниот дел од имотот и голема терасовидна површина одзади. Имотот има корист и од централното греење на нафта.

На предниот дел на имотот, до кој се пристапува со неколку скалила, се наоѓа покриена предна тераса идеална за релаксација и медитерански начин на живот. Остатокот од предната тераса е претворен во пространа конзерваториум/салон за сонце. Влегувајќи низ влезната врата се стигнува до салонот во кој има клима. Трпезаријата води од дневната соба и може удобно да смести трпезарија. Вградената кујна е опремена со електрична печка и плинска плоча со пет горилници и многу плакари и работни површини. Кујната, трпезаријата и дневната соба се планирани како отворени со сводови кои го делат просторот. Врата од задниот дел на кујната се отвора кон полето за помош со друга врата до задната тераса.

Можете да стигнете до двете спални соби преку свод од дневната соба. Двете спални соби може да имаат двоен или близнак кревет и имаат многу корисни вградени гардероби и дополнителен простор за складирање над креветот. Главната спална соба, исто така, има корист од климатизација и тавански вентилатор. Има целосна семејна бања со туш кабина, WC на ниско ниво, мијалник за миење раце и придобивки од загреана шина за пешкири.

На предниот дел на имотот, надвор, има површина со чакал со разни растенија и грмушки и приватна патека за до 4 автомобили, исто така е идеална област за базен. Скалите на страната на имотот водат до голем солариум на покривот со прекрасен поглед на околните планини. Во задниот дел на имотот има голема отворена, поплочена двор област идеална за медитерански начин на живот или за јадење под отворено небо. На страната на вилата има и надземен самостоен алуминиумски базен и површина со чакал со голем број овошни дрвја, вклучително и грејпфрут. Има и два магацини

.Camposol има придобивки од два трговски центри, и двата со различни локални удобности. Неодамна е додадено детско игралиште и посебно фудбалско игралиште. Camposol е лесно 15 минути возење од прекрасна медитеранска плажа. Аеродромот Корвера, кој ќе биде отворен во јануари 2019 година, е оддалечен помалку од 30 минути возење; 45 минути до аеродромот Сан Хавиер (Мурсија) и 1 час до Аликанте.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
350 m2
Плац
349 m2
Корисна површина
348 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
347 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
650 m
Доктор
760 m
Кафетерија
650 m
Ресторант
500 m
Бар
680 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00