Удобен 3-собен стан, во близина на плажа, пристапен за инвалидска количка, Сивири, Грција

Siviri, Грција – ID 10060
160,000 Евра
Површина 70 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Идеален летен стан со 70 м2 станбена површина плус двор и тераса. Оваа тивка локација на 200 метри од песочната плажа е одлична за стари лица или деца. Планот вклучува 2 спални соби, бања, кујна и дневна соба кои се во отворен стил. Многу подобрувања на домот кој е изграден во 2008 година, како што се клима инвертер, просторија за складирање, рампа за инвалиди на кои им е потребна рампа и автоматски систем за наводнување. Со продажбата сопствениците ќе го остават целиот мебел и електрични апарати.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

ивири се наоѓа помеѓу Касандрија и Фурка. Одморалиштето е крајбрежно село, доста добро развиено неодамна. Прекрасни таверни, мир и зеленило го карактеризираат овој крај. Сивири е веројатно најмалата и најмирната населба на полуостровот Халкидики, која ги поврзува морето и планините. Има песочни плажи и многу таверни, ресторани, барови како и продавници. Сивири е познат во Грција долги години по својот амфитеатар и фестивалот Касандра, кој се одржува секоја година со многу културни настани, концерти и театарски претстави.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
70 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
Да
Продавница
130 m
Доктор
4 km
Кафетерија
70 m
Ресторант
70 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00