3 соби во проект со можност за рати, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9758
92,900 Евра
Површина 73 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/6
Море 800 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме нов проект на прекрасни станови во комплексот Emilia Romana Verde на Сончевиот брег. Почетокот на изградбата е планиран за октомври 2023 година. На парцела од 4.270 м2 ќе се гради шесткатница со 94 станови, од кои 61 ќе бидат 2-собни, а 33 ќе се 3-собни.

Специфичниот 3-собен стан со површина од 73,11 м2 се наоѓа на прв кат од шест ката, распоред: дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и тераса.

Инвеститорот обезбедува паркинг места за сите станови. Зградата ќе има подземен паркинг со 55 места, од кои 8 двокреветни, 2 лифта, рецепција и техничка просторија. Апартманите со две соби ќе бидат со површина од 50 до 66 м2. Апартманите со 3 соби ќе бидат од 73 до 129 м2.

Сите апартмани ќе бидат понудени со завршница со клуч на рака. Комплетна опрема според визуелизацијата е можна со доплата.

Името VERDE (од италијанското „зелено“) го привлекува вниманието на богатото зеленило на областа и присуството на парк пред него, како и на иновативните решенија во третманите на фасадите ориентирани кон градината и еколошката конструкција.

Во центарот на проектот ќе биде голем базен за возрасни, базен за деца, многу зони за релаксација, добро одржувана, зелена површина, џакузи, фонтана и простор за одмор. Мобилниот бар на сопствениците и гостите од околината ќе им понуди можност да вкусат вкусна храна и да се освежат со пијалоци. Сите апартмани ќе имаат пријатен поглед на зградата на базенот или паркот, како и пријатна тераса. Апартманите на шести кат ќе имаат пространи тераси со прекрасни градини. Почетокот на изградбата е планиран за октомври 2023 година. Планирано завршување и одобрување - мај 2025 година. Планот на рати ќе го испратиме на барање. Топ понуда! Продажба директно од инвеститорот без провизија од купувачот

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најбараните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии. Сончев брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава. Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот. Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
73 m2
Корисна површина
64.34 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
370 m
Доктор
1 km
Кафетерија
280 m
Ресторант
150 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00