Проект 1+1 во Аланија Центар на само 400м од морето

Alanya, Турција – ID 9808
217,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 1+1
Спрат 4/5
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме нов проект на станови во Alanya Center, област Keykubat Beach, пуштање во употреба е планирано за септември 2024 година, можност за вселување во комплексот веќе во февруари 2024 година, вкупната површина на парцелата на целиот комплекс ќе да биде 1.222 м2. Комплексот ќе има 2 блока и 45 единици. Растојание до плажа само 400 метри.

Моментално ви нудиме стан за продажба во одличен проект во Аланија, Турција. Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет, тераса. Вкупната површина на конкретниот стан е 55м2 и се наоѓа на четврти кат од пет ката. Во зградата има лифт.

Во цената на станот е вклучено:

Систем за климатизација, балкон/тераса, кујна во отворен стил, вградени кујнски кабинети, двојни застаклени прозорци, бања, домофон, внатрешна врата, под од природен камен, санитарна опрема, челична влезна врата, алуминиумски прозори.Среќни сме да помош за мебел и опрема.по непобедлива цена!

Во комплексот ќе бидат достапни:

игралиште,

детска игротека

детски базен

отворен базен

фитнес опрема на отворено

паркинг места за секој стан

рецепција во лобито 24/7

безбедноста

Видео Надзор

лифт

сауна

соба за забава

Поедноставете го вашиот животен стил и ставете се во срцето на сето она што Аланија има да го понуди со инвестирање во имоти кои совршено ги балансираат удобноста и слободното време.

Имотот во Аланија во близина на плажата Кејкубат се стратешки лоцирани за да ја спојат енергичната енергија на градот, историското значење и природната убавина.

Овие модерни градски апартмани во Аланија се дизајнирани според барањата на висококвалитетен начин на живот со вашата среќа и удобност како приоритет. Комплексот ќе има фитнес центар, СПА, детско катче, подземна гаража.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
1+1
Површина
55 m2
Корисна површина
48.4 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
4 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00